.

.

10 компјутери Handkerchief Антички Флорални Везени Шамија Hankie Нане

10 компјутери Handkerchief Антички Флорални Везени Шамија Hankie Нане

DEN 128.00
DEN 168.48
-24 %
Достапност

Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка. Ние ќе бидат одговорни за
поштенски на движењето за отворен код.Има лого на фирмата . Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
2.
& Големина : 28cm*28cm & Материјал : 100% памук
& Боја : Како на сликата шоу, ние ќе случајно го испрати на бојата на производот. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
& Пакетот вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ
Нашите предности
1. Ви благодариме!
Ние нудиме на големо бизнис.Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот
надоместоци на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ако ви се купат на големо, ве Молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Внимателно проверете пред превозот надвор;
3. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.

Шема:
Печатени
Стил:
Жакард
Материјал:
100% Памук
Техника:
Плетени
Пол:
Дами
Број На Модел На:
FS0025
R

Производи во категоријата