.

.

божиќ гумичка училиште материјали гума borrachas escola de gomas де borrar silgi gomme borrachas гуми за деца kawaii

божиќ гумичка училиште материјали гума borrachas escola de gomas де borrar silgi gomme borrachas гуми

DEN 176.64
Достапност


Добредојдовте во мојата продавница
Ако сакате, можете да кликнете на фотографијата
Фото шоу
1cm=0.39 инчен 1 инч =2.54 см
Топло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.

Бренд Име:
YOUQIWJ
Возраст:
>3 Години
дизајн:
Цртан филм
Број На Модел На:
XP-042
Гумичка Стил:
Промотивни Гумичка
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
Тип:
Гумичка
Промотивни Гумичка Форма:
Божиќ гумичка сет
Боја:
Детето подарок
Потекло:
Кина Yiwu
Пакување:
ПВЦ кутија
Стил:
Материјал Escolar
Материјал:
училишни материјали
Функција:
Gomas де borrar гумичка
Се прилагодат на толпата:
Kawaii божиќ gomas де borrar
Стил 2:
Божиќ материјал escolar
Стилот 3:
Гума silgi lastik
Стилот 4:
божиќ гумичка
R

Производи во категоријата