.

.

5.5 професионални коса облекување ножици евтини коса за сечење scisors коса салон намали берберот ножици евтини фризерски ножици

5.5 професионални коса облекување ножици евтини коса за сечење scisors коса салон намали берберот ножици

DEN 514.00
DEN 667.20
-23 %
Достапност


5.5" професионални коса облекување ножици евтини коса за сечење scisors коса салон намали берберот ножици евтини фризерски ножици
Материјал : 6cr13
Цврстина : HRC 58~60
Редовни режа големина : 5.5 инчен
Чистење Го Оценувате : 20%~30%
Висок квалитет silencer
Прилагодливи завртка за режа напнатост
Две парчиња заварени рачка
Остар нож и тапи совети
Најдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморот
Површината позлата полирање процес, отпорност на абење

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
univinlions
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
28
Големина:
5.5 inch
Тип:
ножици за сечење
вкупна должина:
Околу 15.5`16 cm
Број На Модел На:
Број 5405
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Титан виолетова
Сечилото Совет:
Тапа
Пакет:
Leathe случај или Хартија кутија
R

Производи во категоријата