.

.

Нови 10 стилови 5cm Јута Burlap ролни Hessian Лента со Чипка селски гроздобер свадба декорација материјали diy украс burlap

Нови 10 стилови 5cm Јута Burlap ролни Hessian Лента со Чипка селски гроздобер свадба декорација материјали

DEN 5760.00
DEN 7200.00
-20 %
Достапност

Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
10 стилови 5cm Јута Burlap ролни Hessian Лента со Чипка селски гроздобер свадба декорација материјали diy украс burlap свадба
Опис :
Оваа burlap лента е многу популарна за Свадба, Партии, Божиќ Украси.
Природни влакна! 100% природни јута hessian за поддршка материјал и прекрасна чипка на предната страна.
Превозот
1.
Совршен премногу за тапацир, декорирање завеси, перници, средување на просторот, создавање лакови и други модни додатоци, занает проекти и scrapbooking.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Функција :
Природни Hessian Burlap Лента со Бела Чипка Јута Ролна
Материјал : Природни Burlap/Јута со Чипка
Широк : 5cm
Должина : како што треба
9 стилови за сите опции, ве молиме забелешка стилот број во вашиот ред , во спротивно ние ќе испрати избрани
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
1
Торта Алатки Тип:
Грамофони
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
R

Производи во категоријата