.

.

50units по многу крупните две седиште дневна отворено плажа софа кревет базен лебди

50units по многу крупните две седиште дневна отворено плажа софа кревет базен лебди

DEN 60000.00
Достапност

Лесно да ги чисти и да се грижи за. pls се направи избор.
Квалитетот Guranteed Боја : 18 бои, како на боја шема
Оваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Обложени-оксфорд ткаенина надворешноста, брише се чистат со влажна крпа (обложени terylene пвц ,водоотпорен крпа)
5.пополнување е polystymen монистра.на materical е 420 D оксфорд-пвц.
PLS доверба на нашите производи и квалитет.тоа е водоотпорен,па можете да го користите отворено, базен страна, плажа, пливање активност
2.вода&отпорни на дамки,дише,перат.
Превозот : Брз и Бесплатен ПревозотEMS, UPS-от, DHL, UPS-от, FEDEX ОДНОСНО.Ние ќе понудиме најдобра услуга.
Одличен подарок за семејни луѓе, целосно опуштање
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 110*120*60см
или 44inchx48inchx24inch
Информации За Производот
1. На зрна се слободни да се движат наоколу и да се влезе во сите достапни простор, кој нуди максимална удобност и релаксација.тие се ткаенина во акции.ние само го продаде капак.Практична и лесно да се чисти со вода .Достапни во 18 бои, како на боја шема.
Ефикасна Логистички Безбедност Гаранција!
Pls забелешка : цената овде е само врз основа на надворешниот поклопец, нема филер
Различни Дизајни Во Парк!!!
Различни Бои Може Да Се Choosed!!!
Pls Доверба Во Нашиот Квалитет!
Ние Ќе Се Покаже Достоен За Довербата!
(1) БОЈА ШЕМА за вашата опција
(2) Големина за вашиот рекорд ↓↓↓↓
(3) Тврд и силен Sewings ↓↓↓↓
(4)Плови на вода,да се релаксираат на земјиште ↓↓↓↓
(5) Плови на вода во детали се покаже
(6) Ralax на земјиште, како и
G OODS ПАКУВАЊЕ И ИСПРАЌААТ ↓↓↓↓
.

Специфични Употреба:
Градина Софа
Општа Употреба:
Отворено Мебел
Број На Модел На:
454527
Стил:
европа и америка
Пополнување:
пена
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Софа Тип:
Еден Седиште
Бренд Име:
runboy
Материјал:
Ткаенини
Шема:
no
Место на Потекло:
cn
R

Производи во категоријата