.

.

Vehemo автомобил-стил, Универзален Автомобил Моторни 2 52mm Гориво Метар Дигитален LED Дисплеј 12V Систем Гориво Мерач За ЈАМАХА KAWASAKI zx6r

Vehemo автомобил-стил, Универзален Автомобил Моторни 2 52mm Гориво Метар Дигитален LED Дисплеј 12V Систем

DEN 378.00
DEN 439.20
-14 %
Достапност

торба
Опис :
Сосема Нов и Висок Квалитет
Случај Материјал : Железо
Димензии : Дијаметар 52 мм, Висок 28 mm
LED Дисплеј : Црвено (1), Жолта (1), Сина (8)
Конекција Опис :
Црна жица поврзете на позитивни снабдување (+ 12 V)
Зелена Жица поврзете на негативни напојување (-12 V)
Жолта жица поврзете на сензор
Внимание : Црвена жица функција : Тоа е прилагодлив отпор за масло за адаптација,
не треба да се користат во нормални околности, ако масло износ не е
екранот точни, црвена жица може да се користи за да се прилагоди на нафта износ.
Answer : ___________________________ Note :
Овој производ мора да се користат заедно со масло сензор (имено, масло floater)
Овој производ не треба водоотпорен функции
Објектот може да се користи за Автомобил,Мотор или со вашата потреба!
Пакетот Вклучува :
1x Автомобил Мерач за Гориво

Објектот Должина:
6.5cm
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.07
Објектот Ширина:
6.5cm
Специјални Функции:
1x Автомобил Мерач за Гориво
Другиот Дел Број:
-
Осветленост Дел Број:
-
Производителот Дел Број:
-
Бренд Име:
Vehemo
Објектот Висина:
7cm
Поставување на Возило:
-
ОДГОВАРА ЗА:
За ЈАМАХА KAWASAKI zx6r bmw KTM ХОНДА tmax
R

Производи во категоријата