.

.

Есен Најновите Шарени Кристал висока Пета Чевли Секси Отвори Пети Црна Велур Глуждот Чизми Луксузни Rhinestones Кратки Чизми

Есен Најновите Шарени Кристал висока Пета Чевли Секси Отвори Пети Црна Велур Глуждот Чизми Луксузни

DEN 4310.00
DEN 4537.44
-5 %
Достапност


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА
СОВЕТИ : Почитувани, можете да изберете било која боја, која било големина.
Кога ќе цел, треба да се обрне внимание на слики.
Ако имате било какви проблеми, plz се чувствуваат слободни да контакт со мене.
ТЕ САКАМ !!!
ФОТО ШОУ

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Rainboots
Бренд Име:
attantou
Горниот Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Вратило Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
SX0055
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Кристал
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
R

Производи во категоријата