.

.

Безжичен оптички глушец Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Mause Глувци За Леново Јога A12 12 Таблет КОМПЈУТЕР

Безжичен оптички глушец Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Mause Глувци За Леново Јога A12

DEN 820.00
DEN 863.52
-5 %
Достапност


Безжичен оптички глушец Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Mause Глувци За Леново Јога A12 12" Таблет КОМПЈУТЕР
Започнете Bluetooth глувчето метод : 1. Започнете го глувчето за моќ, што е, на дното се префрлат на "ON". 2. Најдете Bluetooth уредот, десно-кликнете на "add опрема", системот автоматски ќе пребарување. 3. Одат во потрага страница, притиснете и задржете три копчиња "лево, десно, макара" во исто време; За 3-5 секунди и потоа нека одат, додадете уред со кој ќе се покаже на барање од глувчето модел, изберете глувчето модел, притиснете го копчето за следниот чекор можете да го користите глувчето.

Бренд Име:
Kakay
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Број На Модел На:
dd
Моќност Тип:
Батеријата
Тип:
Bluetooth Безжична
Број на Ролки:
1
Стил:
3D
Број на Копчиња:
3
Прилагодливи DPI:
800-1200-1600DPI
Примена:
За Видео Игра, Desktop, За Користење, За Домашна Употреба, Лаптоп
Wi-Fi Опсег:
10m
Безжична Технологија:
Bluetooth
R

Производи во категоријата