.

.

[Анти пречки] Kirlin 3М/6M Електрична Гитара Аудио Кабел Гитара Линија Бас Линија Инструмент Кабел Линија Бакар

[Анти пречки] Kirlin 3М/6M Електрична Гитара Аудио Кабел Гитара Линија Бас Линија Инструмент Кабел Линија

DEN 623.52
Достапност

Kirlin IPC-201 PN НА nti-мешање Перформанси Гитара/Бас Кабел (3М/6 M)
Опис : Материјал : Бакар+ СТП материјал 6.5 mm електрична гитара заеднички Машки да машки аудио конекција со кабел Високи анти-мешање перформанси должина на Кабел : 3m/6m
Пакетот вклучува :
1pc x приклучен Кабел
Компатибилен Со :
Електрична гитара/ Електричното Поле Гитара/ бас/ Effector/ засилувач говорникот
ЗА KIRLIN
Kirlin Кабел, крајната дестинација за високо квалитетен аудио/видео кабли и додатоци. Kirlin Индустрии, Inc. беше основана во 1997 година. Ние сме специјализирани во производството на високо квалитетни аудио/видео кабли и додатоци. Нашите производи вклучуваат инструмент кабли, микрофон кабли, говорникот кабли, мулти-патеката кабли, patch кабли, најголемиот дел жица, делови, додатоци и сл.

боја:
Црна 3M, Жолта 3M, Црвена 3M, Сина 3M, Виолетова 3M, Зелена 3M, Црна 6M, Жолта 6M, Црвена 6M, Сина 6M, Виолетова 6M, Зелена 6M, Црна 10M, Жолта 10M, Црвена 10M, Сина 10M, Виолетова 10M, Зелена 10M, Црна 20 МИЛИОНИ, Жолта 20 МИЛИОНИ, Црвена 20 МИЛИОНИ, Сина 20 МИЛИОНИ, Виолетова 20 МИЛИОНИ, Зелена 20М
Тип:
аудио кабел
Број На Модел На:
IPC-201PN
R

Производи во категоријата