.

.

Проширување на сила и прилагодливи прст обука уред Ukulele / Гитара / Бас / Пијано / Saxophone / Виолина Прст Тренер алатка

Проширување на сила и прилагодливи прст обука уред Ukulele / Гитара / Бас / Пијано / Saxophone / Виолина

DEN 240.00
DEN 252.48
-5 %
Достапност

Повторно, ние ќе ви ги даде позитивни повратни информации. Некои земји може да потрае подолго за да стигнат до нив, особено во Бразил, Јужна Америка и Африка.
големина : 7. Времето за испорака е за 35 - 60 работни денови. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши овој проблем. (4) П : Ако сакаме да го примите пакетот што е можно поскоро, јас треба да се избере она што логистика? На:јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост воздух mail регистрација, со што ќе се обезбеди брзо пристигнување на стока за безбедност.5 cm
боја : розова зелена жолта црна
притисок : -1 три до седум килограми -2 две до пет килограми
Во овој случај, Секоја повратна информација е љубов. (1) П : Кога ќе се плати, за да се обезбеди она време? А : во Рок од 48 часа на испорака (2) П : Колку долго ќе добиете пакет, и што треба да направам ако јас не ја прими? А : во Зависност од вашата земја, 35-60 дена. (A) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека ќе ни даде позитивни повратни информации. (Б) Ако не се задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред поднесување на неутрален или негативен фидбек. Според најновите прописи руската Пост : руската купувачи, ве молиме да ги пополните полниот назив и целосна адреса, со цел да се избегне пакет се враќа или не може да биде предаден Ако купувачот би сакал да знам деталите на товар, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со разумен избор за транспорт тука! Ви благодариме за доаѓање, се надевам дека ќе имаме следната соработка!
.

Тип:
Подесување Колче
Број На Модел На:
G284
Бренд Име:
SOACH
Големина:
7.5 cm*9.5 cm
боја:
пинк зелена жолта црна
R

Производи во категоријата