.

.

3pcs/set Розова боја / Бела / Јасен и Транспарентен 3 Боја Опции УВ Гел Градител Помине Уметност Совети Гел за Нокти Маникир Продолжување Најдобро продаваните

3pcs/set Розова боја / Бела / Јасен и Транспарентен 3 Боја Опции УВ Гел Градител Помине Уметност Совети

DEN 134.00
DEN 183.84
-27 %
Достапност


3pcs/set Помине Гел Розова боја / Бела / Јасен и Транспарентен 3 Боја Опции УВ Гел Градител Помине Уметност Совети Гел за Нокти Маникир Продолжување
Карактеристики :
100% Сосема Нов
3 парчиња на различни бои на УВ градител гел за создавање на фантастичниот
кристал француски помине ефект
Погоден за УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / итн.
Помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен сјајна палто!
Се применуваат УВ гел на ноктите и место под УВ ламба, се додека целосно сува
Професионални Помине Уметност Алатка за Нокти Техничар
Погоден за професионална употреба или домашна употреба
Спецификација :
Боја : Јасно + Pinky + Бела(Еден сет има 3 бои)
Нето тежина : 1/2 мл / секој
Пакетот Вклучува :
3 бои ( Clear/Pinky/Бела) УВ Гел

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
НЕТО-WT.:
90g
Број На Модел На:
3 боја УВ Гел
Бренд Име:
YKS
Тип:
УВ Гел
Количина:
3pcs
Состојка:
УВ Гел
R

Производи во категоријата