.

.

Кендис guo кадифен играчки смешно 3D симулираат перница перница француски помфрит Хамбургер Пица сладолед форма роденден на Божиќ подарок 1pc

Кендис guo кадифен играчки смешно 3D симулираат перница перница француски помфрит Хамбургер Пица сладолед

DEN 637.00
DEN 671.04
-5 %
Достапност


Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница. Внимание : обично тоа потрае околу еден месец за вашите купувања за да стигнат до што откако ќе се стави во e-mail пораката.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.3 kg
Одрекување :
Сите Моделот само дизајн за оваа перница форма,а не авторизација од овие бренд
значи, ако не ви се допаѓа оваа точка,ве молам, не место за тоа.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
кендис guo
Предупредување:
no
Тема:
Спорт
Димензии:
околу 30*40cm
Број На Модел На:
2012051603
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Играчка
Материјал:
Памук
R

Производи во категоријата