.

.

[ГОЛЕМА ПРОДАЖБА] Лето Нови 2017 Мода Жените Облека Нерегуларни Вратот без Ракави Мини Фустани Комбинација Боја Нерегуларни Фустан

[ГОЛЕМА ПРОДАЖБА] Лето Нови 2017 Мода Жените Облека Нерегуларни Вратот без Ракави Мини Фустани Комбинација

DEN 1123.00
DEN 1248.00
-10 %
Достапност

Неправилни Вратот Без Ракави Мини Фустани Состојба : Сосема Нов Материјал : Полиестер Големина : S Боја : Како На Слики
UK8=US4 : БИСТА 82 CM ПОЛОВИНАТА 69 CM ХИП 90 CM ДОЛЖИНА 88 CM
1. 1-3cm заеднички разликата е дозволено. 2. Бојата може малку поинаква, бидејќи на различни следи поставување.
Препорачуваме Предмети :

Големина:
S
Бренд Име:
КМ СТИЛСКИ
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Асиметрични
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
F-1483
Пол:
Жените
Функција:
Дише, Хемиско Чистење, Плус Големина
Стил:
Слободно време, мода, договорената, слатка
Сезоната:
Есен
Боја Стил:
Контраст Боја
Ткаенина Тип:
Сатенски
R

Производи во категоријата