.

.

2-7T Мали Девојчиња се Облекуваат Бебето Девојки Кратко Sleeve Црна Кул Tassel Печати Секојдневен Фустан Лабава Облека Детска Облека на Децата

2-7T Мали Девојчиња се Облекуваат Бебето Девојки Кратко Sleeve Црна Кул Tassel Печати Секојдневен Фустан

DEN 533.28
Достапност

Ние само брод да се потврди цел адреси.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).39 инчен Големина 1-2 YearsВисина Препорачуваме : 80-90cm Големина 3 YearsВисина Препорачуваме : 90-100cm Големина 4 YearsВисина Препорачуваме : 100-110cm Големина 5 T-6 YearsВисина Препорачуваме : 110-120cm
Драги Пријатели,
1) ве Молиме следете ја својата парцела од : 17track нето .
3) ве молиме имајте во предвид вашето целосно име и презиме и целосна адреса, или на друго место парцели ќе бидат вратени. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Feed Back :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
Големина Информации : 1cm=0.Сите iterms мора да се врати во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. Благодарам многу. Многу важно за Русија парцели
4) Ако не сте сигурни која големина ти треба да се избере, се молам да ми кажете за вашата тежина и висина и други мерења, ако знаеш, јас така што може да ве советуваме најдобри големина
Ви посакувам среќен живот!
Превозот :
1.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
chumhey
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Екипажот Вратот
Декорација:
Tassel
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
AA0325
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Лето Есен Пролет Падне
боја:
Црна
бебе девојки фустан:
Повик Кул Фустан
R

Производи во категоријата