.

.

2018 нови Plue големина Жените Домот Крои Ракави Секојдневен Партија Работа Одговара Тело, Пот Молив Јакна Bodycon Фустан vestidos G26

2018 нови Plue големина Жените Домот Крои Ракави Секојдневен Партија Работа Одговара Тело, Пот Молив

DEN 959.00
DEN 1128.48
-15 %
Достапност


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат ( Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци. )
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
големина упатство
големина
1 инч =2.54 СМ
Облека долго (CM)
за
Биста (CM)
Погоден за
Половината (CM)
Погоден за
тежина (КГ)
за
S
96 СМ 76 - 80 СМ
62 CM - 66 СМ
М 97 СМ 80 - 84 СМ 66 СМ - 70 СМ
L
98 СМ, 84 - 88 СМ 70 СМ - 75 СМ
XL 99 СМ 87 - 91 CM 75 СМ - 80 СМ
XXL
100 CM
91 -95 CM
80 СМ -85 CM
Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
Ве молиме погледнете го споредба со слична облека.
1 инч =2.54 сантиметар
*
*

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Избрани,Полиестер,Памук
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
ENLU
Број На Модел На:
С * М * Л * XL * XXL*XXXL*XXXXL*XXXXXL G 26
Половината:
Империја
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
пролет / есен / зима работа фустани Сезона 3
Пол:
девојка Жените Тенок женски носат на Работа фустан
фустан должина:
Различна висина, различни позиции здолниште
забелешка:
измијте со ладна вода само
Големина:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXLG26
Боја:
Црна
Популарната елементи:
Шевови
Стил:
работа
R

Производи во категоријата