.

.

Vfemage Женска Лето 2018 Домот Ruched Тенок Туника Секојдневен Партија Вечер Посебен Повод Обвивка Молив Комбинација Bodycon Фустан

Vfemage Женска Лето 2018 Домот Ruched Тенок Туника Секојдневен Партија Вечер Посебен Повод Обвивка Молив

DEN 979.00
DEN 1151.52
-15 %
Достапност


Големина
Должина
Биста
Рамо
Половината
Sleeve
Колковите
Висина S
95
80 34 66
М
96
84 70 35
L
97
88 36 74
XL
98
92 37 78
XXL
99
96 38 82
XXXL
100
100 39 86
XXXXL
101
104 40 90
XXXXXL
101
108 41 94

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
shintimes
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Чипка
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Vestido де феста:
Сина цветни фустан Зелени цветни фустан
Џемпер Жените Се Облекуваат:
S M L XL XXL XXXL плус големина леопард печати Европа и Америка стил
Партија фустани:
Улица носат гроздобер ретро класичен повик на модата новина, блузи мода
За луѓето:
Женски Жени, Г-ѓа Жена Девојка пропушти Дама Ѕвезда femininas
Додадено време:
2018 нови 2017 Топла продажба мини фустани Евтини Промотивни
квалитет:
Висок квалитет бутик Убава Прилично бренд Простор памук stirped
Функција:
Џебовите украсни копчиња Црна ивица страна патент
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима Европа и Америка стил
Моден елемент 1:
Корејската верзија на големи димензии на жените chiffon Фустан
Моден елемент 2 :
Нови корејски жени домот кратки ракави Фустан Тенок
R

Производи во категоријата