.

.

Liva Девојка Лето Елегантна Женска Секси Симпатична Вечер Партија Фустани Исклучување Рамо Коса Црта Вратот Skater Облека За Жени Моно Mujer Corto

Liva Девојка Лето Елегантна Женска Секси Симпатична Вечер Партија Фустани Исклучување Рамо Коса Црта

DEN 843.00
DEN 1405.44
-40 %
Достапност


Liva Девојка 2018 Лето Домот, Жените Вечер Партија Фустани Секси Исклучување Рамо Коса Црта Вратот Прекрасна Стил На Бес Skater Фустан Моно Mujer Corto
Исклучување на рамо фустани се сите бес оваа сезона! Прикажи ги исклучите вашиот неверојатни мода смисла со овој фустан, кој се одликува со еластична исклучување на рамо
деколте, краток ракав, тенок фитинг bodice и супер симпатична skater здолниште со здраво низок раб. Благодарение толку многу!.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.Таму можеби 1-2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини.Ако имате проблем во врска со превозот, големина, боја и други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и оценка. Можете да кликнете на неа за да научите повеќе за тоа како да се користат овие методи да се направи исплата. Големина на табелата е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Маестро Дебитна Картичка, Web Money, Boleto, Western Union, Банкарски трансфер, Przelewy24, Yandex. Бургундија Сите Бес Skater Фустанот е прекрасен
домот за вас следната општествена активност. Ако можете, исто така, имаат проблем за плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Гроздобер
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
Slash вратот
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
LCF1346
Бренд Име:
Liva девојка
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Шупливи Надвор
боја:
Црвена, сина, вино црвено, розово, виолетова, жолта
Големина:
(US 4-6)S,(US 8-10)M,(US 12-14)L,(US 14-16)XL,(US 18-20)XXL
Објектот Type1:
Исклучување Рамо Skater Фустан XL
Објектот Type2:
Елегантен Партија се Облекуваат XXL
Повод:
вечер партија
Стил:
Симпатична,Кратка, Клуб, Секси
категорија:
Skater Фустани
vestido noche de:
vestidos де феста curto
vestito elegante дона:
vestido став феста де noite
Вечер Партија Фустани:
симпатична секси кратки вечер партија фустани
R

Производи во категоријата