.

.

Лето долг фустан големи димензии летото 2017 Европски крои печати секси клуб долг ракав фустан од чипка шупливи lotus јака фустан G26

Лето долг фустан големи димензии летото 2017 Европски крои печати секси клуб долг ракав фустан од чипка

DEN 959.00
DEN 1128.48
-15 %
Достапност


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат ( Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци. )
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
големина упатство
големина
1 инч =2.54 СМ
Облека долго (CM)
за
Биста (CM)
Погоден за
Половината (CM)
Погоден за
тежина (КГ)
за
S
126 CM 76 - 80 СМ
62 CM - 66 СМ
М 127 CM 80 - 84 СМ 66 СМ - 70 СМ
L
128 СМ, 84 - 88 СМ 70 СМ - 75 СМ
XL 129 CM 87 - 91 CM 75 СМ - 80 СМ
XXL
130 CM
91 -95 CM
80 СМ -85 CM
Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
Ве молиме погледнете го споредба со слична облека.
1 инч =2.54 сантиметар
*
*

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Декорација:
Шупливи Надвор
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
С * М * Л * XL * XXL*XXXL*XXXXL*XXXXXL G 26
Деколте:
Износени
Материјал:
СТП,Полиестер,Избрани,Памук
Бренд Име:
ENLU
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Секси & Клуб
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
пролет / есен / зима работа фустани Сезона 3
Пол:
девојка Жените Тенок женски носат на Работа фустан
фустан должина:
Различна висина, различни позиции здолниште
забелешка:
измијте со ладна вода само
Големина:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXLG26
Боја:
Сина
R

Производи во категоријата