.

.

Европа и сад жени фустан од чипка крои секси Солидна боја облека AL7039

Европа и сад жени фустан од чипка крои секси Солидна боја облека AL7039

DEN 898.00
DEN 1094.40
-18 %
Достапност

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Колковите
(cm) Градите Ширина
(cm) Половината Ширина
(cm) Тело Должина
(cm) S 88-92 80-84 64 145 М 92-96 84-88 68 146 L 96-100 88-92 72 147 XL 100-103 92-96 76 148 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Бренд Име:
longqibao
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Резервоар
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
AL7039
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
R

Производи во категоријата