.

.

2017 Есен Жените канцелариска Работа Секојдневен Стојат Chiffon Фустан bodycon Домот Дами Партија Молив Фустани Vestidos

2017 Есен Жените канцелариска Работа Секојдневен Стојат Chiffon Фустан bodycon Домот Дами Партија Молив

DEN 1401.00
DEN 1919.52
-27 %
Достапност

Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор. Пред да се направи нарачката, ве молиме прочитајте го ова внимателно, се направи ред, тогаш значи дека сте се согласиле со овие услови.Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Фустани Материјал : Lanon+Chiffon Модел : Висина 173cm; Тежина : 50kg; Носат Големина : S код Број 1. но повратни информации е многу важно за нас е премногу, па ако имате било какви детали не се задоволни, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе ви даде решение за излез од вашиот ум, за да ве молиме не само ни даваат неутрален негативни повратни информации или низок рејтинг на детали. Исто така, ве молиме да се надевам дека не се отвори расправа за Ali Express пред да се даде сте задоволни резолуција. ве молиме да веруваат во нас. Ние се во насока на обезбедување на нашите клиенти со само најдобрите.Ако не сте сигурни за вашата големина,ве Молиме испратете порака на нашата служба за корисници, ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ве молиме да земете во вашиот биста, тежина, висина, ги споделите со нас.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто. Ве молиме внимателно прочитајте на податоци за да ја одредите големината на облека облека! Ви благодариме! 2.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon,Chiffon
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Simaburcn
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
ML-32
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Деколте:
Стенд
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Копче
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
R

Производи во категоријата