.

.

Девојка Партија се Облекуваат Лето Децата Принцеза Фустани Малку Девојка во Бела венчаница 5-10 Години

Девојка Партија се Облекуваат Лето Децата Принцеза Фустани Малку Девојка во Бела венчаница 5-10 Години

DEN 716.00
DEN 813.60
-12 %
Достапност


Можеби како овие :
Деца големина Големина Нас Големина фустан
Должина Биста Рамо За Возраста и За висината 120 6 T 60 66 26 6 110-120cm 130 7 T 65 70 27 7 120-130cm 140 8 T 70 74 28 8 130-140cm 150 10 T 75 78 30 10 140-150cm 160 12 T 80 82 31 12 150-160cm ве Молиме изберете одредена големина според висината на детето!

Дете НИ Големина:
8T, 10T, 12T, 6T, 7T
Фустани Должина:
Колено-Должина
Материјал:
Полиестер
Стил:
Симпатична
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
547949577748
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Применливи пол:
Женски
Здолниште категорија:
Се облекуваат
Стил:
Принцезата
Соодветна возраст:
Мали деца (3~8 години, 100~140cm)
R

Производи во категоријата