.

.

Жените Летен Фустан 2017 Нов Моден Стил Цвет Печати Жените Долг Фустан Плус големина Лабава Облека Секојдневен Фустан Наметка Longue Femme

Жените Летен Фустан 2017 Нов Моден Стил Цвет Печати Жените Долг Фустан Плус големина Лабава Облека Секојдневен

DEN 2201.76
Достапност


Жените Летен Фустан 2017 Нов Моден Стил Цвет Печати Жените Долг Фустан Плус големина Лабава Облека Секојдневен Фустан Наметка Longue Femme Ткаенини : Лен / Памук рачно изработени Плоча Копчето на Јака Лабава Дизајн,Страни Пресече Една Големина : Биста : 114cm Фустан Должина : 116cm Забелешка :
1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни,големината информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Детали За Производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Janveny
Број На Модел На:
A
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Декорација:
Appliques
Стил:
Повик
R

Производи во категоријата