.

.

Корејски моден облека флорални kawaii облека на жените летен фустан 2017 симпатична краток летни фустани KK401

Корејски моден облека флорални kawaii облека на жените летен фустан 2017 симпатична краток летни фустани

DEN 1452.00
DEN 2640.00
-45 %
Достапност


Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
KK401
Бренд Име:
EASTQUEEN
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер,Lanon,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни
корејски моден облека флорални kawaii кп:
лето облечи 2017
симпатична краток летни фустани:
Q
R

Производи во категоријата