.

.

2017 Нова Мода Жените Летен Фустан Памук, Лен Гроздобер Три Четврт Ракави Жените Се Облекуваат Плус Големина Лабава Облека На Жените

2017 Нова Мода Жените Летен Фустан Памук, Лен Гроздобер Три Четврт Ракави Жените Се Облекуваат Плус Големина

DEN 1980.48
Достапност


Сите природни raccoon крзно ,ако се допаѓа ,кликнете на сликата !
2017 Нова Мода Жените Летен Фустан Памук, Лен Гроздобер Три Четврт Ракави Жените се Облекуваат Плус Големина Лабава Жените Облека Ткаенини : Лен / Памук рачно изработени Плоча Копчето на Јака Лабава Дизајн,Страни Пресече Една Големина : Биста : 120cm Фустан Должина : 115cm Забелешка :
1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни,големината информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Детали За Производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
A
Стил:
Повик
Бренд Име:
Janveny
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни
Производот:
жените памук фустан
боја:
портокалова, сина
Големина:
една големина
фустани жените 2017,летен фустан :
жените летен фустан, летен фустан 2017, памучен фустан,фустан за печатење
жените гроздобер облека, жените се облекуваат 2017:
жените партија облечи, жените долг фустан, долг фустан
жените каузална фустан,жените се облекуваат, sundress:
жените Vestido Фустан, жените се облекуваат плус големина
се облекуваат жените, причинска фустан, vestidos:
vestido де феста,лето стил, партија фустани
гроздобер фустан, фустани за жени,облека:
фустани големи димензии, летен фустан, памучен фустан
Опис:
Жените Летен Фустан 2017 Памук Разлика Печатење На Гроздобер Облека
Описи:
Жените Долго Лабава Облека Плус Големина Vestidos Облека Femme HY372
R

Производи во категоријата