.

.

ZANZEA Жените 2018 Пролет, Есен Секојдневен Лабава Долго Дуксери Sweatshirt Целосна Ракав Руно Сплит Маскирани Фустан Vestidos Плус Големина

ZANZEA Жените 2018 Пролет, Есен Секојдневен Лабава Долго Дуксери Sweatshirt Целосна Ракав Руно Сплит

DEN 778.00
DEN 1051.20
-26 %
Достапност


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Стил:
Повик
Бренд Име:
ZANZEA
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Деколте:
Маскирани
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
SKU54367838
Половината:
Природни
Стил:
Повик
R

Производи во категоријата