.

.

Лето се облекуваат жените 2018 секојдневен фустан vestido модални комбинација мрежа фустани резервоарот ракави евтина облека кина жените облека

Лето се облекуваат жените 2018 секојдневен фустан vestido модални комбинација мрежа фустани резервоарот

DEN 479.00
DEN 903.84
-47 %
Достапност


Лето се облекуваат жените 2018 секојдневен фустан vestido модални комбинација мрежа фустани резервоарот ракави евтина облека кина жените облека
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип 80-110 110 74-100
Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
QLYFQY
Половината:
Империја
Материјал:
Mesh,Полиестер,Ацетат,Памук
Sleeve Стил:
Резервоар
Број На Модел На:
AE2097
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
R

Производи во категоријата