.

.

2017 Нови Пристигнување Плус Големина Слободно Големи Дворови Жените Фустани Чиста Боја Одговараат на Led Долги ракави Секси Тенок, Висок Квалитет Dressq0084

2017 Нови Пристигнување Плус Големина Слободно Големи Дворови Жените Фустани Чиста Боја Одговараат на

DEN 1797.00
DEN 3744.00
-52 %
Достапност


2017 Atest Пролет Слободно Изгубат Големи Дворови Жените Фустани Чиста Боја Одговараат на led Долги ракави Секси Тенок, Висок Квалитет Dress Q0084
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип S 81 91 69 34 49 / М 83 92 73 35 50 / L 85 93 77 36 51 / XL 87 94 81 37 52 / XXL 89 95 85 38 53 / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Стил:
Симпатична
Број На Модел На:
пролет облечи
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BVOCYRNG
Деколте:
Notched
Материјал:
Памук,Микрофибер
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
R

Производи во категоријата