.

.

BEENIRA Лето Девојките се Облекуваат Децата Принцеза Фустани Деца Дијамант Печати Вест Облека За Ќерка Висок Квалитет 4y-14y

BEENIRA Лето Девојките се Облекуваат Децата Принцеза Фустани Деца Дијамант Печати Вест Облека За Ќерка

DEN 1387.00
DEN 1632.00
-15 %
Достапност


Дете НИ Големина:
8T, 10T, 12T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
LYQ761
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
beenira
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Печати
R

Производи во категоријата