.

.

Моден Кинески стил на Жените Долго Cheongsam Нови Пристигнување organza Фустан Елегантен Лето Тенок Qipao Vestidos Големина S M L XL XXL XXXL

Моден Кинески стил на Жените Долго Cheongsam Нови Пристигнување organza Фустан Елегантен Лето Тенок Qipao

DEN 2427.00
DEN 3792.00
-36 %
Достапност

Нови Традиционален Кинески Фустани Жените Долго Cheongsam Макси Qipao Партија се Облекуваат Vestidos Облека Големина S M L XL XXL XXXL 4 XL
Мерењата е за алишта, а не и за телото, па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме! Големина на Табелата (cm) 1 инч=2.54 см Големина Биста (cm) Половината (cm) на Колкот (cm) Sholder (cm) Должина (cm) S 82 64 86 36 126 М 86 68 90 37 128 L 90 72 94 38 130 XL 94 76 98 39 132 XXL 98 80 102 40 134 XXXL 102 84 106 41 136 4 XL 106 88 110 42 136
Мерење имаат 1-2 cm грешка, ве молиме да се разбере!
може да мало боја разлика според вашиот монитор settings

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
8008
Бренд Име:
QIANTANG
Силуета:
Обвивка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Rayon,Полиестер
Стил:
кинески стил
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Мандарински Јака
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Organza Полиестер
боја:
Светло Зелена ,
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен , Зима ,
Б. N:
CHX
R

Производи во категоријата