.

.

Солидна Памук Фустан 2017 Пролет, Есен Жените Долг Фустан Плус Големина Преголеми Секојдневен Облека Се Облекуваат Оригинални Лабава Макси Есен Облечи

Солидна Памук Фустан 2017 Пролет, Есен Жените Долг Фустан Плус Големина Преголеми Секојдневен Облека

DEN 2423.52
Достапност


Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !
Солидна Памук Фустан 2017 Пролет, Есен Жените Долг Фустан Плус Големина Преголеми Секојдневен Облека се Облекуваат Оригинални Лабава Макси Есен Облечи Ткаенини : Лен / Памук рачно изработени Плоча Копчето на Јака Лабава Дизајн,Страни Пресече Една Големина Биста : 120cm Фустан Должина : 105cm Ракав-должина на : 42cm Рамо : 43cm Забелешка :
1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни,големината информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Детали За Производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Силуета:
Директно
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
A
Стил:
Повик
Декорација:
Beading
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
Turtleneck
Бренд Име:
lagabogy
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
R

Производи во категоријата