.

.

2018 Најновите Жена Печатени Везови Бохемија Стил Долг Ракав Длабоко V Деколте, Долги Фустани Дами Висок Квалитет Памук Лабава Облека

2018 Најновите Жена Печатени Везови Бохемија Стил Долг Ракав Длабоко V Деколте, Долги Фустани Дами Висок

DEN 2053.00
DEN 2280.96
-10 %
Достапност

Совети : 1.Добредојдовте на нашата продавница! Зошто да изберете нас : 1.Ве молиме да користите слична облека да се спореди со нашиот големина на табелата, така што може да се направи вистинскиот избор 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го третира секој клиент полн со сериозно и трпение! 4.39 Инчен 1 Inch=2.Имаме доволно резерви за нашите производи! 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Ние ажурирање на нови производи секој ден! 5.Ние си имаме свој manufactory, кој може да гарантира дека сите производи се на најевтиниот цена и висок квалитет! 3.Сите мерења се во единицата на " cm ", 1cm=0. Се надевам на разбирање.кога ќе ја доби стоки и навремено потврда на нарачки и 5 ѕвезди евалуација,следна цел ние ќе ви даде подобро попуст цена.ви благодариме за вашата доверба и долгорочна соработка.ние ги испратите сите стоки имаат дар во пратката.54 см
(Подолу Големина е за вашиот референца САМО, Азија големина обично е помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина,
ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред купување, ви благодарам.Ве молиме разговор со нас или ни порака ако се уште не се сигурни дека ќе ви помогне со професионален и брз одговор : )
Големина Детали : 1 инч = 2.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Бохемски
Сезоната:
Пролет
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Половината:
Империја
Број На Модел На:
D60150
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
DALMAZZO
R

Производи во категоријата