.

.

Слатка Нова Бела Чипка Цвет Девојки Фустани Долги Ракави, Со Панделка Лакови Малку Девојки Роденден Церемонија Gown Првата Причест Фустан

Слатка Нова Бела Чипка Цвет Девојки Фустани Долги Ракави, Со Панделка Лакови Малку Девојки Роденден Церемонија

DEN 4586.40
Достапност


Ако постои било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати, почнувајќи случај или напуштање на било какви негативни повратни информации.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.
Ние навистина го ценат, ако може да остави ни 5 оценка НСД позитивни повратни информации кога ќе ја најдете нашата услуга и објекти добра.Слика Шоу
Ставка Опис
1. Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ги задоволи вас.Ве молиме проверете ја проценува време на испорака за секоја ставка страницата e Bay кога цел. Боите се предмет на реалните предмети ќе добиете.Исто така, постои и мала хроматските аберации предизвикани од камерата помеѓу бојата на фотографии и вистински елементи,' боја.ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Не сите од нашите предмети се во парк.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша вечна потрага и up-повеќето загриженост.
Ви благодарам многу за вашиот вид поддршка!. Згора на тоа, додатоци ќе бидат слободни препорачана превозот, ако нареди заедно со фустани.Ако ви треба фустани или други предмети итно, ве молиме контактирајте со нас за помош пред цел.БОЈА : Боја застапеност може да се разликува од страна на набљудувачите.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Формално
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Сатенски
Sleeve Стил:
Редовни
R

Производи во категоријата