.

.

Децата Фустани Пролет Мода Деца Patckwork Фустан Бебе Девојка Се Лажни Две Парчиња Тексас Фустан Малку Слоевит Се Облекуваат Децата Облека

Децата Фустани Пролет Мода Деца Patckwork Фустан Бебе Девојка Се Лажни Две Парчиња Тексас Фустан Малку

DEN 712.00
DEN 791.52
-10 %
Достапност

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ви благодариме и среќно купување!
Испорака :
Кога ќе го поставите цел, pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.5 3-4 T 11 56 33 29 4-5 T 13 59 34. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.5 5-6 T 15 62 36 34 6-7 T
1. Купувачите можат да поднесат барање за замена рамките 15days од вас приемот на производот. Ви благодариме! Answer : ___________________________ Note : 2. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, pls ни ги испратите на следење на број. Ве молиме овозможи 2~3cm разликата се должи на рачно мерење. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Дете НИ Големина:
2T, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Бренд Име:
preax
Материјал:
Памук,Лен,Чипка,Voile
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Симпатична
Декорација:
Ruched
Силуета:
обложени се облекуваат
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ELL18011910
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
клучни зборови 1:
девојките се облекуваат убава
клучен збор 2:
повик фустани
клучен збор 3:
облека за бебе девојка
клучни зборови 4:
фустани за девојки од 10 години
клучни зборови 5:
бебе мрежа фустан
клучни зборови 6:
принцезата за ана костим
клучен збор 7:
девојки чипка носии
клучни зборови 8:
vestidos infantil
клучни зборови 9:
бал за девојка
клучни зборови 10:
деца фустани за девојки
R

Производи во категоријата