.

.

Лето Црн Фустан 2018 Секси Завој Фустан Кратко Sleeve Мрежа Комбинација Фустани, Елегантен Молив Bodycon Назад Zippper Фустан DR287

Лето Црн Фустан 2018 Секси Завој Фустан Кратко Sleeve Мрежа Комбинација Фустани, Елегантен Молив Bodycon

DEN 520.00
DEN 611.52
-15 %
Достапност


Лето Црн Фустан 2018 Секси Завој Фустан Кратко Sleeve Мрежа
Комбинација Фустани, Елегантен Молив Bodycon Назад Zippper Фустан DR287

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
DR287
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
OLGITUM
Декорација:
Никој
Стил:
Streetwear
Материјал:
Spandex,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Стил:
работа
R

Производи во категоријата