.

.

2017 Лето Плажа Памучни Фустани Жени Секси Вечер Партија Boho Фустан V Вратот Backless Ракави Дијамант Облекуваат Жените Гроздобер Сина

2017 Лето Плажа Памучни Фустани Жени Секси Вечер Партија Boho Фустан V Вратот Backless Ракави Дијамант

DEN 545.00
DEN 767.52
-29 %
Достапност


За Повратни Информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Големина Должина биста Половината рамо Една Големина 102 96-116 ( Високо еластична) / /
Топло Prompt
1. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( Бесплатен превозот во светот) (помалку од 2 KG) ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Големината може да има 2-4cm се разликува поради maunal мерење.
Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Можете да изберете EMS (повеќе од 10 елементи ќе биде слободна), тоа ќе потрае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас)
(3).
Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. (Но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи, дури и ретко се изгубени).
За Превозот
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон .

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LIGESI
Силуета:
Лабава
Материјал:
Lanon,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Бохемски
Половината:
Природни
Декорација:
Дијаманти
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
боја:
Бело / црна / црвена / виолетова / sky blue / зелена
v деколте, летен фустан:
лето жените v деколте, мини фустан
плажа облечи:
Vestido де феста
vestidos:
v деколте, летен фустан
Партија фустани:
лето облечи 2017
облека longue femme:
плус големина жените облека
лето фустани неврзан:
памучен фустан лето
v деколте фустан:
лето црн фустан
завој фустан:
секси фустан лето
лето повик облека:
црвени фустани за жена
R

Производи во категоријата