.

.

2018 Нова Мода Жените Лето Есен Chiffon Фустан Умирам Половина Ракав Бохемски Флорални Плус Големина 7XL Фустан

2018 Нова Мода Жените Лето Есен Chiffon Фустан Умирам Половина Ракав Бохемски Флорални Плус Големина

DEN 960.00
DEN 1199.52
-20 %
Достапност


2016 година Нови Модни Жените Лето Есен Chiffon Фустан Умирам Половина Ракав Бохемски Флорални Плус Големина 7 XL Фустан
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на theactual објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Бохемски
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
Лето chiffon фустан
R

Производи во категоријата