.

.

Оригиналниот постојан струја одбор LED42M3500PDE 6917l-0122A користи одбор

Оригиналниот постојан струја одбор LED42M3500PDE 6917l-0122A користи одбор

DEN 1200.00
Достапност

Да Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот, ако сакате да се избере DHL или FEDEX, UPS-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, ни Даде вашата CPF ДАНОЧЕН број за вашата земја царината, тогаш ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Ако не е, ве молиме контактирајте со нас прво. Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот за да се провери дали лекот е комплетна и приемот на стоката.Сите spec производи се за повикување само, ако производите се менуваат, се однесуваат на вистински производ Повратни информации : на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd, ве молиме да ја напуштат повратни информации.Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем.Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи. Било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Жолта
R

Производи во категоријата