.

.

Прилагодливи Рачна Работа Гума Опрема Followv за Фокус Прстен Појас Со Метал Рака Зафат За dslr фото Камера за видео камера Нови

Прилагодливи Рачна Работа Гума Опрема Followv за Фокус Прстен Појас Со Метал Рака Зафат За dslr фото

DEN 124.80
Достапност


Карактеристики :
Оваа опрема прстен појас е универзална и се користи за да ги следат за да се фокусира и dslr фото објектив. Тоа е мала тежина и дизајниран флексибилно и adjustably. Корисниците може да ја прилагодите камерата леќи на камерата слободно низ оваа опрема појас и компатибилен со различни леќа
Дизајн со голем надворешен дијаметар, и се вклопуваат повеќето камери и camcorders
На метал зафат е монтажни и планината од 1/4" завртка
Посебно се користи за да ги следат за фокус
Погоден за секоја леќа со дијаметар од прибл. 52mm да 86mm (2.05-3.39")
Вкупна Должина : Околу. 36cm/ 14.17"
Пакет Се Вклучени :
1 x Следат за Фокус Прстен Појас
7572130422078142 Повеќе одлични производи US $ 62.00
/парче US $ 120.00
/парче US $ 328.61
/парче US $ 623.75
/парче US $ 159.00
/парче US $ 798.00
/парче US $ 93.75
/парче US $ 411.25
/парче US $ 550.00
/парче US $ 124.21
/парче US $ 348.70
/парче US $ 238.00
/парче US $ 256.00
/парче US $ 75.80
/парче US $ 420.00
/парче US $ 69.90
/парче US $ 481.00
/парче US $ 93.50
/парче

Број На Модел На:
следете фокус прстен
Бренд Име:
METRIX
Пакет:
No
Материјал:
Алуминиум
боја:
црна со сина
Целата Должина:
36cm
Погоден леќа големина:
49mm, 52mm, 55мм, 58mm, 62mm ,67mm, 72mm
R

Производи во категоријата