.

.

Висок Квалитет Втиснување Стојат Флип Стп Кожа Покрие Случај За Doogee Х5 / X 5 DoogeeX5 Мобилен Телефон Случаи со Држачот на Caque

Висок Квалитет Втиснување Стојат Флип Стп Кожа Покрие Случај За Doogee Х5 / X 5 DoogeeX5 Мобилен Телефон

DEN 136.00
DEN 170.40
-20 %
Достапност


Ве молиме љубезно истакна :
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас.
Се врати и враќање
Можете да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние да се потрудиме да ви помогне.
Ако се појавува сериозен квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 72 часа можеме да реконструкција или повторно да ја прати. Проверете пакетот внимателно откако сте го добиле.
Слики за референца
Answer : ___________________________ Note : Pls наведете бои и квантитетот кога ќе се направи нарачката, или ние ќе брод случајно!
Пакување се вклучени :
1 x Кожа Случај
Телефонот не е вклучен
Слики :
Плаќање
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата.
Ве молиме проверете превозот детали
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Превозот
По добивањето на нарачката, ние ќе се достави пратката во 24 - 72hours. Заштита на вашиот Телефон од Гребење, Dusts,Судири и Триење.
Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме да ни испратите e-mail, ние ќе ви ги даде најдобрите и конкурентна цена. ако би сакале да ја добиете вашата стока побрзи и може да се следи, ве молиме изберете "Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", ви благодариме !!! Производ Проблем Ако сте примиле производ има било каков проблем или Angthing ве прави незадоволни, само кажи што пред да се Отвори расправа, или лоша критика, Затоа што ние ќе го организираме професионален персонал за услуги на корисниците да помогне да се реши овој проблем, се додека ти се задоволни, хенк вас !!!
Опис :
Се применува Уред : За Doogee 5 X
1.

Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Големина:
5.0 inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
effelon
Карактеристики:
Картичка Слотови
Компатибилен Бренд:
DOOGEE Х5
Применливи модели:
случај за Doogee Х5 маска
Компатибилност:
телефон случај за Doogee Х5 маска
R

Производи во категоријата