.

.

HATOLY За Флип Паричникот Случај Samsung Галакси S8 Плус Кожа Случаи Меки Силиконски Поклопец Стои Телефон Торба За Samsung Галакси S8 Плус

HATOLY За Флип Паричникот Случај Samsung Галакси S8 Плус Кожа Случаи Меки Силиконски Поклопец Стои Телефон

DEN 191.00
DEN 201.12
-5 %
Достапност


[ Број на модел ] : За Samsung Галакси S8 Плус ( 2017 Новата Верзија) 6.2 инчен
Забелешка : телефон случај е само одговара за Samsung Галакси S8 Плус!!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Samsung Галакси S8 Плус!!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Samsung Галакси S8 Плус!!!
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа+Силикони
[Функција] : Жена ' Стил + S oft TPU + Мода Шема + Олеснување
[Функција] : Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
HATOLY
Функција:
Анти-удар
дизајн:
бизнис
Големина:
For Samsung Galaxy S8 Plus Case 6.2 inch
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн стил:
Моден Флип СТП Кожен Паричник Случај Со Стојат Носителот
Материјал:
Синтетички Кожа мала тежина гума, Силикони TPU Мека Гел
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси S8 Плус Покрие 6.2 инчен
Fearute 1:
Спречете го вашиот телефон од судир и нечистотија
Fearute2:
Мирување на функцијата и Паричникот стил
Style1:
Модни Луксузни Мобилен Телефон Случај
Стил 2:
Потпирачот Функција
Бои:
Црна, Виолетова Сива Skyblue Розова Браун
се вклопи во толпата:
човекот жена девојка момче
R

Производи во категоријата