.

.

Нова мода стп Кожа Случај за Prestigio Muze A3 Wize O3 F3 A3 Благодат X3 Multiphone 5454 3450 5450 4505 ДУО 4500 случаи маска

Нова мода стп Кожа Случај за Prestigio Muze A3 Wize O3 F3 A3 Благодат X3 Multiphone 5454 3450 5450 4505

DEN 89.00
DEN 127.68
-30 %
Достапност


Нова мода стп Кожа Случај за Prestigio Muze A3 Wize O3 F3 A3 Благодат X3 Multiphone 5454 3450 5450 4505 ДУО 4500 случаи маска
мултифункционален автомобил-стил, Универзална Силикони паметен телефон Случај за случаи мобилен мобилен телефон маска
Имајте на ум, Доколку имате посебни барања за микрофон и камера дупки, ве молиме споредете ги сликите и потоа одберете го производот. Или замолете го персоналот.

Материјал:
Muze A3, Wize O3, Wize F3, Wize A3, Благодатта X3, 5454, 3450, 5450, 4505, 4500
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Lulumi
Компатибилен Бренд:
За Prestigio
Материјал:
стп Кожа и Силикони
Тип:
Случај
R

Производи во категоријата