.

.

5 Бои, Супер! Херој 2 Zopo Случај Моден Бизнис Магнетски затворач Флип Кожа Ексклузивни Случај За Zopo Херој 2 Маска

5 Бои, Супер! Херој 2 Zopo Случај Моден Бизнис Магнетски затворач Флип Кожа Ексклузивни Случај За Zopo

DEN 187.00
DEN 205.92
-9 %
Достапност

Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
4. Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е
професионални изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние
ветувам дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ
/Јачина на звук/ Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас.Може да се мијат
3.Доколку купите повеќе од 10 компјутери,имаме големо врска со попуст, ве молиме посетете ја нашата продавница да се најде
2.Ако сте веледрогерија, цената може да се разговара. добредојдовте да контактирате со нас.100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Производ Во Боја
Црна Кралска сина Шампањ злато се Зголеми Црвено Розова Допир
Мека Handfeel
Мало Пакување
Стп кожа телефон случај со мало пакет
Време на испорака
3-5 дена по уплатата примена
Превозот метод
Пакет,хонг конг Пост,EMS,Кина Пост,DHL,e Packet
Услуга
Трговијата На Мало,Трговија На Големо
Почитувани
топло информации :
1.Високо квалитетен Материјал,животната средина,трајни,анти-лизга
2.Добредојдовте во продавница
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич :
Се Користи За Zopo Херој 2
Производ Материјал
Висок Квалитет На Флип Кожа,Микрофибер
Функција
1.

Материјал:
pu
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Zopo
Бренд Име:
Maxred
Карактеристики:
100% Совршено Одговараат
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
боја:
ЦрнаШампањ златоРозоваRose redКралска сина
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Случај За Zopo Херој 2
Тип:
Случај
R

Производи во категоријата