.

.

5 Бои За Топло! За LG X cam Случај Моден Бизнис Магнетски затворач Флип Кожа Ексклузивни Случај За LG X cam Маска

5 Бои За Топло! За LG X cam Случај Моден Бизнис Магнетски затворач Флип Кожа Ексклузивни Случај За LG

DEN 187.00
DEN 205.92
-9 %
Достапност

Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е
професионални изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние
ветувам дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ
/Јачина на звук/ Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас.Нечистотија,испакнатини,Удобно чувство допирање
4.100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Производ Во Боја
Црна Кралска сина Шампањ злато се Зголеми Црвено Розова Допир
Мека Handfeel
Мало Пакување
Стп кожа телефон случај со мало пакет
Време на испорака
3-5 дена по уплатата примена
Превозот метод
Пакет,хонг конг Пост,EMS,Кина Пост,DHL,e Packet
Услуга
Трговијата На Мало,Трговија На Големо
Почитувани
топло информации :
1.Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
4.Може да се мијат
3.Доколку купите повеќе од 10 компјутери,имаме големо врска со попуст, ве молиме посетете ја нашата продавница да се најде
2. Ви благодариме!!!
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во наши,ве молиме одете :
.

Материјал:
pu
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
Бренд Име:
Maxred
Карактеристики:
100% Совршено Одговараат
дизајн:
бизнис
Компатибилен Бренд:
LG
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
боја:
ЦрнаШампањ златоРозоваRose redКралска сина
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Случај За LG X cam
Тип:
Случај
R

Производи во категоријата