.

.

Случај За Samsung Галакси A3 А5 О7 2015 2017 Флип TPU+СТП кожа цвет Картичка Стојат носителот мека Обвивка funda kimTHmall

Случај За Samsung Галакси A3 А5 О7 2015 2017 Флип TPU+СТП кожа цвет Картичка Стојат носителот мека

DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %
Достапност


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Samsung Галакси A3 А5 О7 2015 2016 2017 Флип TPU+СТП кожа цвет Картичка Стојат носителот мека Обвивка funda coque capa
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси A3 А5 О7 2015 2016 2017 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП+TPU кожа стојат носителот дизајн [Боја] : Црна,Розово злато,Розова,Нане,Сива,Златна,Виолетова,Небото Како На Слика Прикажана на Овој линк имаат многу различни модел на телефон!pls одберете го точниот одговара на вашиот модел на телефон!
Детали за производот >>>

Материјал:
За A3 2015 A300, За А5 2015 A500, За A3 2016 Година A310, За А5 2016 Година A510, За A3 2017 A320, За А5 2017 A520, За О7 2017 A720
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
Големина:
For Samsung Galaxy A3 A5 A7 2015 2016 2017
Карактеристики:
Флип TPU+СТП кожа цвет Картичка Стојат носителот мека заштитни Случај
дизајн:
Бизнис,Украсени
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
R

Производи во категоријата