.

.

Паричникот Флип Случај За iPhone 7 6 6S Плус 5 SE Цвет Кожа Силиконска Маска Назад Со Стојат Coque За iPhone X 6 6S 8 Плус Capa

Паричникот Флип Случај За iPhone 7 6 6S Плус 5 SE Цвет Кожа Силиконска Маска Назад Со Стојат Coque За

DEN 383.52
Достапност


Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", "Yanwen Економски Пакет" и Др.
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка. ,, кој не може да биде песна откако пратката лево Кина.
ГАРАНЦИЈА :
Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во 5working дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 15-60days зависи од превозот модел.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
Кина Пост Обичен Мал Пакет, Кина Пост Воздух Mail, Yanwen, 4 PX, Aliexpress Штедење, Fedex,DHL,UPS-от,или Shunfeng, итн.

Материјал:
за iphone 5 5S SE, за iphone 6, за iphone 6plus, за iphone 7 8, за iphone 7 8plus, за iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 5,iPhone 7
Карактеристики:
Бисер Глава-Украси + Ѓердан
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Цвеќиња,Украсени
Бренд Име:
Go2linK
Големина:
165*90*20mm
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Флип Случај
Материјал:
TPU Кожа + Бисер Украс
Погоден за:
iPhone 5/5s/se, 6/6plus, 7/8, 7/8plus, iPhone X
боја:
Chrysanthemum, Роза, Сакура, Орхидеи итн. 7 бои се опционални
анти удар:
Yes
Потпирачот:
Yes
случај стил:
Мода и Мулти Функција
Предмет Бр.:
CLDTK-TPUFL-IP5678X
R

Производи во категоријата