.

.

(3 Стилови) За HuaWei Чест 5C/Игра 5C/ Чест 7 Lite 5.2 инчен картичка капакот на држачот за случај Стп кожа телефон случај паричникот прекривачот

(3 Стилови) За HuaWei Чест 5C/Игра 5C/ Чест 7 Lite 5.2 инчен картичка капакот на држачот за случај Стп

DEN 110.00
DEN 122.88
-10 %
Достапност

Стојат Функција 3. Слика Шоу
. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот.
(3 Стилови) За Hua Wei Чест 5 C/Игра 5 C/ Чест 7 Lite 5.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус 6.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема да задоцнување на пратката
Љубезно Потсетување :
1. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Материјал : СТП Кожа 4. Компатибилен За Huawei чест 5 C 5.2 инчен картичка капакот на држачот за случај Стп кожа телефон случај паричникот прекривачот
Descriptio n : 1.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена,ние ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и ќе рефундирање на вашите пари. Оваа l мастило има 3 стилови 5. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.2 INCH
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Сјајни,Метален
Карактеристики:
паричникот стојат случај
Бренд Име:
VBNM
Компатибилен 1:
За HuaWei Чест 5C/Игра 5C/ Чест 7 Lite 5.2
Компатибилен 2:
huawei чест 5c
Компатибилен 3:
Телефон Случај Покритие За Huawei Чест 5C
Компатибилен 4:
За Huawei Чест 5C/ Чест 7 Lite
Компатибилен 5:
За Huawei Чест 7 Lite
Компатибилен 6:
За Huawei Чест 7 Lite Телефон Случај
Компатибилен 7:
ЗА Huawei Чест 7 Lite случај
Компатибилен 8:
За Huawei Чест 5C funda
Компатибилен 9:
За Huawei Чест 5C Флип Случај
R

Производи во категоријата