.

.

JSM 350pcs 79580 Висока Јаглероден Челик Риболов Куки Среброто Долго месо тело Суви Лета Врзување Риболов Кука За Убодни Сет Со Кутија

JSM 350pcs 79580 Висока Јаглероден Челик Риболов Куки Среброто Долго месо тело Суви Лета Врзување Риболов

DEN 542.00
DEN 623.52
-13 %
Достапност

Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. Ви благодариме! 6. Повратни информации. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

Тип:
Бодликава Кука
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
JSHANMEI
Обликот:
Летаат Риболов Куките
Број На Модел На:
79580
Кука Тип:
Една Мува Риболов Куките
Кука Око:
Месо Тело Надолу Претвори Кука Очи
риболов вид:
Летаат Риболов
Видови Риби:
Пастрмка, Grayling, Лосос, Штука, Бас, Panfish, Крап, Redfish, Snook
Кука Точка:
Игла Точка
Пакет:
Обновливи Пластична Кутија
Големина:
2#, 4#, 12#, 14#, 16#
боја:
Сребро.
Количина:
350Pcs
R

Производи во категоријата