.

.

Симулација на Кадифен играчки Бебе Sandbags Мали Tasmanian Ѓаволот Кукла Препарирани Животни Играчка Подарок

Симулација на Кадифен играчки Бебе Sandbags Мали Tasmanian Ѓаволот Кукла Препарирани Животни Играчка

DEN 578.00
DEN 622.08
-7 %
Достапност

Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други. генерално малку недостатоци, нерамна боја може да се случи , процесот не е во место , некои пластични делови scuffed , деталите на лево-десно асиметрија , pin отворена линија, се сече не ставивме преку ознаката , и така натаму .
Производот Б. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. Ве молиме размислете два пати пред да го купат . транспорт
1. Ви благодариме!
Вашето задоволство, нашите извршување!
.

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
Не се погодни за под 3 години
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
Гениј
Животни:
Мечка
Број На Модел На:
R-16-06
Тема:
ТВ & Филм Карактер
R

Производи во категоријата