.

.

Кендис guo кадифен играчки цртан филм троседот топла перница перница реални сладолед конус на децата роденденски подарок Божиќ сегашноста 1pc

Кендис guo кадифен играчки цртан филм троседот топла перница перница реални сладолед конус на децата

DEN 318.00
DEN 335.04
-5 %
Достапност


Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Интерактивни,Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
2012090504
Бренд Име:
кендис guo
Предупредување:
no
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Форма:
Сладолед
Тема:
Сладолед
Животни:
Сладолед
R

Производи во категоријата