.

.

Детективот Конан кадифен играчки Аниме Случајот е Затворен Конан Edogawa слика кадифен кукла 30/40/50cm 1 buc за подарок бесплатен превозот

Детективот Конан кадифен играчки Аниме Случајот е Затворен Конан Edogawa слика кадифен кукла 30/40/50cm

DEN 447.00
DEN 475.20
-6 %
Достапност


Ние си имаме свој превозот друштво со најдобрите попуст.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате цел транспортни потреби,ве молиме контактирајте со нас.Јас tem Име : Osomatsu-сан кадифен играчки Големина : за 30 / 40 / 50 cm Материјал : Кадифен+PP памук Тежина : 300g, 400g, 550g Пакување : ПП торба
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Висина:
30cm, 40cm, 50cm
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
6+
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Материјал:
Кадифен
Димензии:
30-50cm висина
Број На Модел На:
TB37393704176
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
кадифен+pp памук
R

Производи во категоријата